Умови бронювання квартир у Львові

Для того, щоб забронювати квартиру, яка Вам сподобалася на нашому сайті, Вам потрібно передзвонити по вказаних телефонах на сайті або відправити запит на вказану електронну адресу в розділі «Контакти».

+38 067 977 94 32

Ваш запит буде нами оброблений найближчим часом. Якщо Ви скористалися електронною формою бронювання (через електронну пошту) — Вам буде надiслана відповідь з підтвердженням бронювання або з пропозицією іншого варіанту квартири, якщо вибрана Вами квартира до часу Вашого бронювання виявиться зайнятою іншими клієнтами на ті ж дати.

Будь-яку квартиру, яку Ви бачите на сайті, можна забронювати на необхідну Вам дату і термін. Але слід взяти до уваги, що дані квартири, які вільні в необхідні для Вас дати для заселення, у будь-який час можуть бути заброньовані іншими бажаючими клієнтами. Тому, визначившись з відповідною квартирою, радимо відразу ж бронювати її.

Якщо Вас цікавить термін оренди на 1 добу, або так зване поселення за фактом приїзду, ми постараємося зробити для Вас все можливе: Ви можете подзвонити нам по приїзду до Львова і ми в короткий час запропонуємо Вам вільні на цей час квартири для добової оренди у Львові. Вибравши квартиру, що задовольняє Вас, для оренди у Львові подобово, ми повідомимо адресу квартири, і Ви зможете розташуватися в ній.

Попередня оплата

Бронювання квартири здійснюється шляхом передоплати. Сума, яка визначає передоплату, включає невелику договірну суму (можливо, оплата за одну добу мешкання). В деяких випадках ця сума може корегуватися залежно від термінів поселення.

Попередня оплата входить в загальну суму і віднімається при розрахунку під час поселення.

Проте слід взяти до уваги:

  • якщо Ви не приїжджаєте — передоплата Вам не повертається;
  • в разі зміни дати Вашого приїзду, ми постараємося допомогти Вам не втратити заставу і знайти можливість поселити Вас на інші дати

Отримавши Вашу передоплату, ми відмовляємо іншим потенційним клієнтам, що бажають забронювати дану квартиру на цей самий період. Не заселяючись, переносячи дати оренди, або скорочуючи договiрний строк поселення, Ви завдаєте нам збиткiв. Тому, зважаючи на все сказане, передоплата в таких випадках не повертається. Бронювання починає діяти після отримання передоплати.

Передоплата здійснюється на нижчевказанний картковий рахунок в будь-якому відділенні «ПриватБанк»:

Картка MasterCard у національній валюті 5457 0822 3731 2843

Станкевич Ролан

Поселення і повна оплата за квартиру

При поселенні Вам необхідно сплатити готівкою за весь період проживання, виключаючи ту суму, яка була перерахована у вигляді передоплати.

При поселенні в квартиру квартиронаймач, як правило, надає свої паспортні дані (без передачі оригінала документа) і вносить грошову заставу як гарантію збереження майна квартири. Сума грошової застави договірна.

При виїзді застава неодмінно повертається в повній сумі за умови збереження майна квартири.

Площа Ринок у Львові — серце міста Лева

+38 067 977 94 32

«Rent for You» — оренда квартир у Львові — Ваш розумний вибір.

Площа Ринок

2 кімнатна квартира

800
грн.

Двокімнатна квартира в оренду на Площі Ринок у Львові
  • спальних місць: 6
  • телевізор
  • мікрохвильовка
  • пральная машина
детальніше
Листопадового Чину

2 кімнатна квартира

700-800
грн.

Двокімнатна квартира в оренду на вул. Листопадового Чину у Львові
  • спальних місць: 6
  • кабельне TV, DVD
  • 2 TV, інтернет, WiFi
  • пральна машина
детальніше