Організація екскурсій по Львову

Будемо раді запропонувати Вам можливість скористатись послугами наших гидів для проведення екскурсій як по Львову, так і по замкам львівщини. Замовлення екскурсій за телефонами:

+38 067 977 94 32
Крехівський монастир

Крехівський монастир.

1. Замки «Золотої підкови Львівщини».

1-а частина:

Олеський замок, монастир Капуцинів;

Підгорецький замок, костел святого Йосипа;

Золочівський замок, китайський палац.

2-а частина:

Унівська лавра;

Свіржський замок;

Замок в Старому селі.

Екскурсії проводяться щодня, крім понеділка. Вартість екскурсії складає 250 грн. з особи. Можна замовити індивідуальну екскурсію.

Унівська Лавра

Унівська Лавра.

2. Екскурсії по Жовківщині

Жовківський замок;

Костел святого Лаврентія;

Монастир святого Василія;

Синагога;

Домініканський костел.

Відвідування Крехівського монастиря, святого джерела і печер монахів. Екскурсії проводяться щодня. Вартість екскурсії складає 250 грн. з особи. Можна замовити індивідуальну екскурсію.

3. Подорожі Карпатами

1-а частина:

Подорож на водоспад і до мертвого озера;

Підйом на гору канатною дорогою довжиною 2800 метрів.

2-а частина:

Відвідування замка Тустань;

Подорож на водоспад і до мертвого озера.

Екскурсії проводяться щодня. Вартість екскурсії складає 300 грн. з особи. Можна замовити індивідуальну екскурсію.

Подорожі Карпатами
Подорожі Карпатами

Екскурсії по замкам Львівщини

І як завжди виникає одне і те ж питання: їхати або не їхати? Навіщо їхати по замках Львівщини, якщо вражень після побаченого Львова сила-силенна? Відповідь очевидна і абсолютно ясна. ЇХАТИ! Те, що Ви побачите під час цієї поїздки, вразить глибоко, а спогади і фото залишаться з вами назавжди. Добра половина наших історичних фільмів творилася в цих стінах і місцях. Давайте пригадаємо: «Три мушкетери», «Дике полювання короля Стаха», «Борис Годунов», «Козаки йдуть»…

Підгорецький замок

Це найвитонченіший замок Львівщини і України. Передбачають, що він зведений раніше Версаля. Приголомшливо витончена споруда. Хоча замок потребує серйозної реставрації, бачити цю красу необхідно.

Поряд з Подгорецким замком підноситься чудовий костел-ротонда (храм Св. Іосифа). Храм діє і його можна відвідати.

Підгорецький замок
Підгорецький замок
Підгорецький замок

Олеський замок

Одін з найдавніших пам'ятників середньовіччя, який після реставрації знаходиться в ідеальному стані і відкритий для туристів. Олеський замок є філією Львівської Галереї Мистецтв. Біля підніжжя горба, на якому підноситься Олеський замок, розташовується монастир Капуцинів, який вразить Вас не менше самого замку.

Олеський замок
Олеський замок

Золочівський замок

Як і в давнину, замок оточений високими валами. Золочівський замок побудований за типом цитаделі і збережений до нашого часу практично повністю. В'їзні ворота мають розвідний міст. У дворі замку знаходиться так званий Китайський палац (чайний будиночок). В даний час в замку працює музей.

Золочівський замок
Золочівський замок

Жовква

Центр цього дивного міста виглядає так само, як за часів середньовіччя. Фортецею і замком Жовква може по праву пишатися. Місто впродовж часів міняло свою назву. Винникі - від того, що його населення займалося виготовленням вина. За радянських часів на честь прославленого льотчика носив ім'я Нестеров. Будь-який турист буде вражений кількістю і щільністю пам'ятників старовини в цьому маленькому містечку, яке за віком, можливо, старше за Львів (перша згадка про Жовкву датована 1242 роком, а Львів заснований у 1256 році). Окрім замку і фортеці в цьому місті Ви зможете побачити масу інших шедеврів старовини (вони нижче на фото).

Жовква
Жовква
Жовква
Жовква

Замок у Свіржі

Романтична споруда, що розташувалася над дзеркальною гладінню озера, являє собою зразок середньовічного замку. Потужна оборонна споруда з товстими стінами, оборонними баштами, маленькими віконцями і колись розлучним мостом. Перша згадка про Свірж датована першою половиною XV століття. Сам замок був побудований дещо пізніше. Пейзаж довкола замку надзвичайний і насичений зеленню. Звертають на себе увагу дивовижні скелі. Складається враження, що замок і природа Свіржа вражає туристів більше, ніж інші замки Львівщини.

Замок у Свіржі
Замок у Свіржі

Будемо раді надати Вам послуги нашого гіда в туристичній поїздці до замків Львівщини. Додаткова інформація за контактними телефонами.

Замовити ці та інші екскурсії можна за контактними телефонами:

+38 067 977 94 32

«Rent for You» — оренда квартир у Львові подобово для Вас.